Kasutame sellel veebisaidil küpsiseid, et tagada selle täielik funktsionaalsus ja täiustada teie veebikogemust. Kui jätkate saidi lmi.lv kasutamist, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate selle loa igal ajal tühistada, kustutades seadmesse talletatud küpsised. Lisateabe saamiseks klõpsake SIIN.
13.10.2015

Uus kaubamärk ja uus veebileht – endiselt kõrge kvaliteet

Uus kaubamärk ja uus veebileht – endiselt kõrge kvaliteet

Tõlkebüroo SIA Language Master International astus 14. septembril 2015 uuele kvaliteeditasemele ning võttis kasutusele lühema ja väljendusrikkama nime – SIA LMI Translations – ja uue visuaalse identiteedi.  Muudatused lähtusid firma loomulikust arengust, nendega lõppes üks pikk kasvuetapp ja algas uus.

Visuaalse identiteedi ja veebilehe kujundamisel kaalusime hoolikalt, mis meid kõige paremini kirjeldab ja mis on meile olulisim. Tõdesime, et eelkõige eristab meid konkurentidest eriline hoolitsus klientide ja nende vajaduste eest. Koostöö meiega tähendab suurepärast teenindust, paindlikke individuaalseid lahendusi ja muretut tõlkeprotsessi.

Nüüdsest on veelgi lihtsam meiega ühendust võtta ja meid veebis leida – uue veebilehe aadress on www.lmi.lv ja kõigi e-posti aadresside lõpus on nüüd uus lühem domeeninimi @lmi.lv.

Küsige pakkumist meie kodulehel oleva uue veebivormi* abil ja saate tellimuselt 5% hinnasoodustust.

*Veebivormi täitmine ei kohusta Teid tõlget tellima.


Muud uudised:

LMI Translations tegi jõuluannetuse fondile Palīdzēsim.lv

LMI Translations pakkus Lätis paavst Franciscusele suulise tõlke teenust

LMI Translations sõlmis lepingu kirjalike tõlketeenuste osutamise kohta Euroopa Liidu Kohtule

Küsi pakkumist